تبریک نوروز 1400 + خبرهای شگفت انگیز در HOSPEXA

تبریک نوروز 1400 + خبرهای شگفت انگیز در HOSPEXA

پرونده کاری هاسپکسا در سال 1399

سال 99 با فراز و نشیب های خوب و بدش کم کم داره به انتهاش نزدیک میشه توی سال 99 تمام تلاش تیم هاسپکسا بر ارائه تجربه کاربری منحصر به فردی برای تمامی مشتریان از سراسر کشور عزیزمان ایران بود. از همین فرصت استفاده می کنیم و از تمام همراهان عزیزمون تشکر می کنم. هاسپکسا همواره سعی بر ارائه به روزترین خدمات به تمامی کاربرانش را داشته دارد و خواهد داشت. به همین منظور مایلیم برخی از پرونده های کاری فروشگاه اینترنتی هاسپکسا رو که با توفیق خدا و همراهی شما عزیزان در سال گذشته به نتیجه رسانیدیم رو به اطلاعتان برسانیم.

در هاسپکسا ما فقط یک شعار داریم:”مشتری مشتری مشتری”
مدیر وب سایت هاسپکسا


ارائه دو ابزار کاربری برای کاربران هاسپکسا در سال 1399

شفافیت همه جانبه به منظور اطلاع دقیق از پایین ترین قیمت تجهیزات پزشکی در قالب صفحه لیست قیمت تجهیزات پزشکی در سال 1399 یکی از اولین ابزارات کاربری در حوزه PriceAnalytics برای کاربران هاسپکسا بوده . در صفحه لیست قیمت تجهیزات پزشکی نوسانات قیمت تجهیزات پزشکی را در بازه زمانی مشخص می تونین تحت بررسی داشته باشین تا بتونین بهترین زمان برای خریدهای عمده تون مدیریت کنید.

دومین ابزار کاربردی معرفی شده در سال 1399 برای کاربران درخواست پیش فاکتور تجهیزات پزشکی بوده که وب سایت هاسپکسا با داشتن سابقه تامین بیش از 1500 سفارش و دارا بودن ناظران خرید سعی برارائه محصولات مورد نیاز کاربران داشته .ارائه ابزارهای جدید به منظور تسهیل دسترسی شما به اطلاعات به روز قیمتی و مشخصات دقیق محصولات در سال 1399 با ارائه ابزارهای جدیدی برای مدیریت بهتر هزینه های کاربرانمان پیگیری خواهد شد.
در شرایط اقتصادی جامعه مان در سال 1399 تمامی تلاش هاسپکسا در کاهش هزینه های اضافی خرید شما برای تجهیز مطب و کلینیکتان متمرکز بوده به گونه ای که در بخش تجهیزات مصرفی در سال 1399 باعث کاهش 23,560,000 میلیون تومانی برای کاربرانمان شدیم. قطعا این امر در سال 1400 با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد تا بتوانیم هزینه های اضافی خرید شما را در کلیه سفارشات کاهش بدیم.

پروژه های کاری هاسپکسا در سال 1400

احداث اولین CALL CENTER هاسپکسا
به منظور خدمات بیشتر و باکیفیت بهتر در سال 1400 اولین مرکز تماس CALL CENTER هاسپکسا برای مدیریت ارتباط با مشتریان CRM به مجموعه هاسپکسا اضافه خواهد شد.

امنیت اطلاعاتی
به طور ویژه ای مسئله امنیت اطلاعاتی شما با وب سایت رو با اجرای پروتکل های شدید امنیتی برای پاسخ گویی همه جانبه به شما عزیزان ارتقا خواهیم داد و برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در برقراری ارتباط شما با وب سایت اطلاعات شما را به صورت هفتگی در فضای ابری مان بک آپ گیری خواهیم نمود.

ارائه ابزارهای مدیریتی جدید
به منظور مدیریت بهتر و کاهش همه جانبه هزینه های خرید تجهیزات پزشکی برای کلینیک ها و بیمارستان ها و مطب های سراسر ایران دو ابزار جدید بهینه سازی هزینه ها در سال 1399 توسط هاسپکسا به کاربران معرفی خواهد شد.
درسال 1400 هاسپکسا قراره یک عالمه محصول جدید +تخفیف عالی و شگفت انگیز غیرقابل رقابت رو برای شما همراهان عزیزش آماده کنه. نمی تونم براتون بیشتر از این توضیح بدم چون از اتاق فرمان گفتن زیاد لو ندم آفرها رو ولی مثل سال 99 ارسال های سفارشات به صورت رایگان + تخفیفات ویژه تا 45% + بهبود شیوه ارسال کلیه سفارشات تهران (ارسال سفارش در کمتر از 1 روز کاری) و هم در شهرستان در دستورکار مجموعه هاسپکسا قرار دارد. البته این نوید رو به همراهان تلگرامی مون بدم که اینو باید بهتون بگم که کدهای تخفیف رو می تونین از کانال تلگرامی هاسپکسا دریافت کنید.
مسابقات هفتگی برنامه ریزی شده برای اینستاگرام هاسپکسا مطمئنا شما رو بیش از پیش هیجان زده خواهد کرد.

ارائه پادکستهای تخصصی هاسپکسا در سال 1400 به صورت کاملا اختصاصی پیگیری خواهد شد.

تقویم کاری سال 1399 فروشگاه اینترنتی هاسپکسا

• شروع پروموشن های بهاره از تاریخ 23 فروردین تا 30 فروردین
• شروع پروموشن پاییزه ازتاریخ 10 مهر تا 25 آبان
• فروش ویژه یلدای شگفت انگیز
• فروش بلک فرایدی BLACK FIRADY
• انبار تکانی آخر سال هاسپکسا+تخفیفات باورنکردنی

نظر خود را بنویسید