به راحتی درخواست پیش فاکتور تجهيزات پزشکی سفارشی خود را در کمتر از 1 دقيقه ثبت کنيد.

هاسپکسا با دارا بودن نیروی متخصص و ناظران خرید سفارشات اختصاصی تجهیزات پزشکی شما را با قیمت مناسب پاسخ گوی می باشد.

درجهت نیازسنجی و پاسخگویی شایسته به نیاز های شما کاربران تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هاسپکسا پا را از سطح تامین کالاهای اولیه‌ی شما فراتر گذاشته و برآورده نمودن درخواست خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما را در الویت خویش قرار داده است.

در صورتیکه برای تامین کالای کلینیکی و مطب خود نیاز به محصولات و کالاهایی دارید که در سایت آنها را پیدا نکردید از طریق فرم زیر و یا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

پس از دریافت درخواست مشتری ، پاسخ به صورت پیش فاکتور به ترتیب الویت از طریق پنل کاربری یا ایمیل و شماره واتساپ اعلام خواهد شد. پیش فاکتور با قابلیت پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی می باشد.

استعلام (Inquiry) سند رسمی است که با استفاده از آن پرسش های لازم به طرف مقابل طرح و خواسته می شود. مورد استفاده ترین استعلام، استعلام بها است نوع اول استعلام بهاء request for qutation معادل انگلیسی استعلام بهاء به معنی درخواست قیمت زمانیکه مشتری دقیقا می داند چه چیزی می خواهد و صرفاً دنبال قیمت است.

نوع دوم استعلام بهاء request for proposal RFP معادل دیگر استعلام بها به معنی درخواست قیمت و شرایط (پروپزال) زمانیکه مشتری نمی داند چه چیزی برای نیاز او متناسب است و درخواست پیشنهاد کالا هم دارد. در بالا انواع استعلام را مشاهده می کنید.

[yith_ywraq_request_quote]