چشم‌انداز، ماموریت‌ها و اهداف فروشگاه اينترنتی هاسپکسا

با گسترش و توسعه استفاده از اینترنت به منظور دسترسی آسان به تجهیزات پزشکی تیم هاسپکسا بر آن شد تا این خلا را در مسیر دستیابی هرچه آسانتر به تجهیزات پزشکی در کشور عزیزمان ایران پرکرده و بتوانیم خدمت ناچیزی در زمینه بهبود زندگی هم وطنان خود برداشته باشیم و بتوانیم با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد هوشمندانه‏‌تر در زمان و هزینه هایمان صرفه جویی کنیم.

درباره HOSPEXA

فارغ از تشریفات عناوین شغلی و مراتب سازمانی، هاسپکسا با شاکله‌ای از متخصصین وکارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت، فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی سعی در تعالی سطح آموزش و خدمات در این زمینه‌ را دارد. هاسپکسا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

HOSPEXA برگرفته از سر واژه دوکلمه HOSPITAL , Exhibition به معنای نمایشگاه بیمارستانی می باشد. جائیکه تمامی نیازهای کاربران برای دسترسی ساده به تجهیزات پزشکی مورد نیازشون پاسخ داده میشه.

هاسپکسا در سال  1399 با راه اندازی ” وب سايت و کانال آپارات برای تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای حوزه ی سلامتی و بهداشتی درمانی این حوزه را آغاز کرد.

هاسپکسا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد.

ماموریت ما

تیم هاسپکسا سامانه ای جهت دستیابی راحت تجهیزات پزشکی که در گذشته نیازمند آن بود که وقت و هزینه ی شما برای پیدا کردن آن در داروخانه و مراکز خرید هدر شود و تضمینی برای دستیابی به آن وجود نداشت شکل گرفت تا برای رفاه حال بیماران و هم چنین خانواده ی آن ها بتوانیم خدمت بسیار ناچیز را در زمینه دسترسی به تجهیزات پزشکی برای شما عزیزان به ارمغان آورده باشیم. امید است که هاسپکسا بتواند برای انجام این مهم از حمایت شما عزیزان بهره مند شده و بتواند این سامانه را در آینده نزدیک به مردم تمام کشور عزیزمان ارائه داده تا به امید خدای متعال بیماران و خانواده های آنان به غیر از درمان به تهیه تجهیزات درمانی برای عزیزانشان نیازمند نباشند. امید است با گسترش فعالیت های هاسپکسا در شهرهای مختلف امکان خدمت رسانی به همه هم وطنان عزیز در همه‌ی شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

 

لازم به ذکر است که هاسپکسا در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

گالری تصویر

دفتر اداری هاسپکسا