وبلاگ

همه چیز در مورد دستگاه همودیالیز

امروز تو این مقاله دوست دارم شما رو با یکی از دوست داشتنی ترین و حیاتی ترین دستگاه های بخش دیالیز آشنا کنم این شما اینم جناب آقای “دستگاه دیالیز”. تو این مقاله سعی داریم اطلاعات کاملی از صفر تا صد براتون آماده کنیم که تو هیچ جای دیگه مثلشو نتونین پیدا کنید پس با ما همراه باشید

0 نظرات

نکات طلایی مراقبت بعد از تزریق ژل فیلر

در این مقاله شما را با نکات مراقبتی استفاده از ژل فیلر های زیبایی و در مقاله ای جداگانه نیز به بررسی مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس ها خواهیم پرداخت.

0 نظرات
نحوه اندازه گیری سطح اکسیژن خون با پالس اکسیمتر انگشتی

نحوه اندازه گیری سطح اکسیژن خون با پالس اکسیمتر انگشتی

نحوه اندازه گیری سطح اکسیژن خون با پالس اکسیمتر انگشتی به همراه راهنمای تصویری – اهمیت نحوه اندازه گیری سطح اکسیژن خون – میزان طبیعی اکسیژن خون انسان در اندازه‌گیری با پالس اکسیمتر

0 نظرات

موارد و نکات کاربردی حین استفاده از دستگاه اپکس لوکیتور

تو این مقاله قصد داریم تا سری به یکی از محصولات پراستفاده در درمان اندو در مطب های دندانپزشکی بزنیم درست حدس زدید اپکس لوکیتور یا همون اپکس فایندر ها. تاریخچه دستگاه اپکس لوکیتور – چرا بایستی از اپکس لوکیتر استفاده کنیم؟؟- معیارهای انتخاب یک اپکس لوکیتور مناسب چیست؟ طرز استفاده دستگاه اپکس لوکیتور – ترفند های مورد نیاز جهت بالا بردن دقت اندازه گیری حین استفاده از دستگاه اپکس لوکیتور – هنگام خرید یک دستگاه اپکس لوکیتور باید به چه ویژگی هایی توجه کرد؟

0 نظرات
سامانه رزرو تعمیرات تجهیزات پزشکی

راه اندازی نسخه بتا سامانه رزرو تعمیرات تجهیزات پزشکی

معرفی سامانه جدید تعمیر و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی هاسپکسا

0 نظرات

پلاکهای ارتوپدی

پلاکهای ارتوپدی از جمله وسایل پزشکی هستند که برای جایگزینی در مفاصل و استخوان های بدن و ثبیت شکستگی های ناشی از تصادفات طراحی شده اند تا از استخوان آسیب دیده حمایت کنند. جنس عمده پلاکهای ارتوپدی از فولاد ضد زنگ یا از آلیاژهای تیانیوم است که با استفاده از یک پوشش پلاستیکی بر روی ایمپلنت غضروف مصنوعی را به نوعی می توان شبیه سازی کرد. کاشت ایمپلنت را به علت پیر شدن جامعه ایران می توان از شایع ترین جراحی های ارتوپدی البته بعد از تصادفات ناشی از پراید دانست.

0 نظرات