فروشگاه اینترنتی هاسپکسا، سامانه ای جهت ارائه فرصت مشارکت در تجارت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی برای شما در نظر گرفته است. این سامانه به دو بخش “کد تخفیف اختصاصی” و “همکاری در فروش” تقسیم شده که از طریق لینک های زیر می توانید به هر یک از این دو بخش مراجعه نمایید. در بخش “کد تخفیف اختصاصی” این امکان برای شما فراهم شده است تا کدهای تخفیف ویژه و منحصر به فرد جهت خرید سرویس جدید و یا تمدید سرویس فعلی خود دریافت نمایید. همچنین، از بخش “همکاری در فروش” می توانید به سیستم همکاری در فروش ما بپیوندید و شروع به کسب درآمد کنید. کسب درآمدی که البته قابل توجه و دائمی است!

با ارزش ترین دارایی هاسپکسا، کاربران آن هستند که حضورشان انگیزه این مجموعه برای ادامه راه است. از این رو، جهت قدردانی تخفیف هایی ویژه برای مشترکین گرامی در نظر گرفته شده است.

 با عضویت و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

کسب درآمد از طریق معرفی

ما را به دیگران معرفی و از این طریق کسب درآمد کنید. کد انتصابی منحصربه فرد خود را از کادر زیر کپی نموده و در اختیار دیگران قراردهید و از آنها بخواهید درهنگام ثبت سفارش از سایت، کد شما را به عنوان کد معرف وارد نمایند. در صورت خرید هر یک از آنها، درصدی به صورت اعتبار به حساب شما افزوده می گردد و درصورتی که مبلغ حاصل فراتر از 50 هزار تومان شود می توانید از بخش “درخواست تسویه حساب ” داخل حساب کاربری تان اقدام به برداشت وجه خود نمایید.

برای دریافت کد اختصاصی معرفی تان می توانید از طریق پنل کاربری تان در سایت یا بخش معرفی دوستان اپلیکیشن هاسپکسا نسبت به دریافت کد اختصاصی تان اقدام کنید. بعد از ارسال کد برای دوستان در نظر داشته باشید فقط خرید انجام شده از طریق لینک برای شما به منزله درآمد خواهد بود پس حتما به دوستانتان یادآوری کنید از لینک شما برا خرید استفاده کنند.

سطح درآمدی شما
سطح درآمدی شما نشان دهنده میزان موفقیت شما در معرفی افراد و خرید آنها و درصد مشارکت در سود حاصل از فروش است. با افزایش میزان معرفی و به دنبال آن ثبت سفارش بیشتر با کد انتصابی شما، قادر به ارتقا سطح خود و به تبع آن کسب درصد سود بیشتر خواهید بود.

کسب درآمد از طریق کد تخفیف اختصاصی