کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان تهیه شده است. نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی مجاز است. استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، هاسپکسا با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

جهت اطلاع از نحوه لینک دادن به مطالب سایت، این مطلب را مطالعه نمایید.

برای بهبود همه جانبه محتوای تولید شده توسط تیم تحرریه هاسپکسا در ابتدا توسط صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. تا بتوانیم با همکاری با هم بهترین محتوا رو در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی منتشر کنیم.

نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، فروشگاه اینترنتی هاسپکسا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
بدیهی است مسئولیت فروشگاه اینترنتی هاسپکسا در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ استتمامی مطالب عنوان شده جنبه اطلاع رسانی دارد و مسئولیت استفاده از محتوای آن بر عهده خواننده است.