اهم مسولیت اجتماعی فروشگاه اینترنتی هاسپکسا HOSPEXA

“بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد ، قلب بزرگ می خواهد”

هاسپکسا در راستای رسالت مسولیت اجتماعی بخشی از درآمد سالیانه خود را در راستای کمک به رشد زیرساخت های بهداشتی و درمانی ایران سرافرازمان طبق جدول زیر اختصاص داده است. شما هم با خرید آنلاین از هاسپکسا در راستای این خدمت خالصانه سهیم خواهید بود.

عملکرد اخلاقی و پایدار با ملاحظات محیط زیستی و خیرخواهانه دغدغه هاسپکسا به عنوان کسب‌ وکاری ست که همواره خواهان اثرگذاری اجتماعی است. ما در برابر مشتریان و فروشندگان، جامعه و همکاران خود مسئولیم بنابراین تلاش می‌کنیم اولویت‌های هاسپکسا را با آرمان‌های توسعه پایدار همسو کنیم.

هاسپکسا و موسسه‌های خیریه به پاس خدمات خالصانه و خیرخواهانه شما کاربران گرامی مراتب قدرشناسی خود را اعلام می دارند.

امید است همچنان کردار نیکتان الگوی آیندگان و دعای خیر بیماران بدرقه راهتان باشد.

برگزاری آموزش‌های گسترده عمومی و تخصصی در حوزه پیشگیری از بیماری‌ها، اطلاع‌رسانی و ارتقای فرهنگ شناخت و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر از جمله دیابت و ازدیاد فشارخون، کنترل عفونت و سایر اقدامات مراقبتی بخشی از اقدامات ما در این حوزه است. ما با افتخار اعلام می‌نماییم با انجام فعالیت‌های گسترده جهت آموزش در مراکز درمانی، تجهیز مراکز آموزشی در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی و نیز بهبود عملکرد سازمانی بر مبنای سیستم‌های مدیریت کیفیت و رعایت برابری جنسیتی در سازمان، مسئولیت‌های اجتماعی خود را دنبال نموده و برای آینده‌ای روشن تلاش خواهیم کرد.