سینوس شور فناور طب اسپادانا (FTE CO)

سینوس شور فناور طب اسپادانا (FTE CO)


تماس بگیرید (۲۸۴۲۶۲۱۴-۰۲۱)

( آخرین بروزرسانی : 15 دی, 1402 )

بررسی اجمالی محصول

سینوس شور فناور طب اسپادانا (FTE CO) مناسب برای شستشوی مجاری تنفسی جهت جلوگیری از خشکی بینی پیشگیری از عوارض آلرژی‌های فصلی شستشوی بینی و ناحیه حلقی از گرد و غبار و آلودگی‌های روزانه

نقد و بررسی : سینوس شور فناور طب اسپادانا (FTE CO)

سینوس شور وسیله‌ای کمک پزشکی است که برای بهداشت شخصی ناحیه حلقی و بینی استفاده می‌شود. به وسیله سینوس‌شور می‌توان به کمک آب نمک ۰٫۹% مجاری تنفسی و ناحیه سینوسی را عوامل آلوده کننده، بیماری‌زا و آلرژی‌زا شستشو داد. شستشوی روزانه بینی سبب پیشگیری از ایجاد بیماری‌های تنفسی ویروسی مانند سرماخوردگی، آنفولانزا، کرونا، التهاب سینوسی، سینوزیت آلرژیک و… می‌شود. شستشوی بینی به وسیله سینوس شور به فرد کمک می‌کند محلول شستشو را به طور کامل در مسیر بینی و سینوس بچرخاند و مسیر را به طور کامل شستشو دهد.

استفاده از سینوس‌شور در عدم ابتلا و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های تنفسی در دوران کرونا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای انجام شستشوی درست و اصولی بایستی از یک محلول شستشوی نمکی استفاده کرد. این محلول بایستی درجه غلظت مناسبی داشته باشد. غلظت بیش از اندازه محلول شستشو یا استفاده از آب خالص به جای محلول شستشو سبب آسیب به سلول‌های پوششی دیواره مسیر تنفسی می‌شود. به همین منظور در جعبه سینوس‌شور فناور طب اسپادانا یک بسته ۲۴ عددی نمک شستشو در بسته بندی‌های کوچک وجود دارد. از این بسته های نمکی می‌توان برای هر بار شستشو استفاده کرد.

جهت پیشگیری از سرما خوردگی و بیماری‌های تنفسی دیگر (مانند بیماری کرونا)
جهت درمان بیماری‌های حاد ناحیه بینی مانند سینوزیت
جلوگیری از خشکی بینی
پیشگیری از عوارض آلرژی‌های فصلی
شستشوی بینی و ناحیه حلقی از گرد و غبار و آلودگی‌های روزانه
کاهش خروپف حاصل از زکام
شستشوی دیواره‌های داخلی مسیر بینی
مجرای تاشو
قابل شستشو با آب گرم
دارای کاتالوگ و راهنمای استفاده
به همراه ۲۴ بسته کوچک نمک شستشو طبی

 

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “سینوس شور فناور طب اسپادانا (FTE CO)”