گارو کشی

گارو کشی562


۵۰,۰۰۰ تومان

( آخرین بروزرسانی : 3 بهمن, 1402 )

دسته بندی :
برچسب ها

بررسی اجمالی محصول

گارو کشی یا رگ ‌بند (تورنیکه) با ایجاد یک فشار فیلتراسیون بر سر راه جریان خون وافزایش غلظت خون سبب افزایش کیفیت نمونه شده وفاثد لاتکس بوده و قفل ان ABS است. رگ ‌بند (متشکل از قفل و نوارکشی) آن را از سایر گاروها متمایز می‌کند، به گونه‌ای که حتی با یک دست می‌توان به راحتی آن را دور بازو بست و تنها با فشردن یک دکمه باز نمود. نوار کشی گاروی P.I.P. لطیف، سازگار با پوست و فاقد لاتکس است و پوست فرد در هنگام باز نمودن و بستن در زیر آن جمع نمی‌شود. همچنین نوار کشی گارو خونگیری قابل شستشو است. قفل آن از ABS و POM ساخته شده که دارای دوام و کیفیت بالایی می‌باشد. گارو خونگیری در دو سایز مختلف برای بزرگسالان و اطفال در رنگ‌های متنوع عرضه می‌گردد.

نقد و بررسی : گارو کشی

گارو، تسمه یا نوار کشی می‌باشد که به‌وسیله‌ی قفل باز و بسته می‌شود و بر روی عضو می‌بندند تا مانع از جریان خون شده و به پیدا کردن رگ و کاهش خونریزی کمک کند. گارو خونگیری یا همان شریان بند که با نام های رگ‌بند و تورنیکه نیز در بازار توزیع می‌شود از جنس های متنوعی تهیه می‌شود .
گارو، تسمه یا نوار کشی می‌باشد که به‌وسیله‌ی قفل باز و بسته می‌شود و آن را بر روی عضو می‌بندند تا مانع از جریان خون شده و به کاهش خون‌ریزی کمک کند.
گارو با بوجود آوردن فشار فیلتراسیون بر سر راه جریان خون، باعث ایجاد غلظت خون می‌شود و به پیدا کردن رگ مورد نیاز برای تزریقات وریدی کمک می‌کند.
میزان فشار گارو بستگی به شرایط و موقعیت بیمار دارد، به طور مثال برای استفاده از گارو در اتاق عمل باید به مقدار کشش آن توجه ویژه‌ای داشت.

مشخصات فنی : 562

کشور سازنده

ايران

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “گارو کشی”