قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD)

قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD)


۳۹,۰۰۰ تومان

ناموجود

دسته بندی :

( آخرین بروزرسانی : 17 اسفند, 1402 )

بررسی اجمالی محصول

قلاب خروج ‌‌ای‌ یو‌ دی (IUD) یک‌بار مصرف، ساخته شد از متریال درجه یک و کاملا استریل برای جلوگیری از هرگونه حساسیت و ایجاد عفونت.

نقد و بررسی : قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD)

قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD) وسیله ای است که برای خارج کردن ایودی به کمک نخ آن استفاده می شود. آی‌یودی دارای یک رشته پلاستیکی نازک در انتهای خود است که به نخ آی یو دی معروف است. نخ آی‌یو‌‌دی برای اطمینان از قرارگیری صحیح و کمک به خارج کردن آن می‌باشد. اما اگر نخ آی‌ یو‌ دی (IUD) جدا شده باشد یا دیده نشود چه می‌کنید؟ در این موارد قلاب خروج ای یو دی با یاری ما می‌آید. در صورتی که اگر از هوک استفاده نشود، پزشک معالج مجبور به انتقال بیمار به اتاق عمل می‌شود.

استفاده از هوک خروج IUD می‌تواند روشی ایمن، مقرون به صرفه و آسان تر باشد! با کمک این وسیله، خروج آی‌یو‌دی می‌تواند به راحتی و بدون دردسر در یک مطب صورت گیرد.

قیمت قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD) یکبار مصرف

این محصولات در بسته‌های تک عددی استریل ارائه شده که ضمن ایجاد آسایش خاطر از جهت بهداشت پروسه، هزینه‌ی استریل کردن ابزار حذف خواهد شد. لازم به ذکر است که بسته‌های ۲۵ عددی این ابزار نیز موجود می‌باشد.

ای یو دی (Internal Uterine Device) وسیله‌ای پلاستیکی است که اطراف آن توسط سیم مسی احاطه شده و یون‌های مس مانع از حرکت اسپرم می‌شود. زمانی که اسپرم در تماس با مس قرار می‌گیرد، ماهیت سمی که مس برای اسپرم دارد مانع از بارداری می‌گردد و حتی اگر یک اسپرم فعال با تخمک بارور شود، یون مس محیط را تحت تاثیر قرار داده و مانع از تکثیر سلول می‌شود و این موضوع بر تخمک‌گذاری و سیکل قاعدگی تاثیری ندارد. ای یو دی مسی، برخلاف قرص و دارو، به هیچ عنوان سبب آسیب و اثرات منفی دراز مدت روی کبد و اعضای دیگر بدن نمی‌شود.

اگر نخ ای یو دی دیده نشود چه کنیم؟
اگر تأیید شد که IUD در جای خود قرار دارد و باردار نیستید، راه های مختلفی برای بازیابی نخ ای یو دی وجود دارد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از یک برس مخصوص به نام سیتوبراش استفاده می کنند. که در نگاه اول شبیه یک برس ریمل بلند است و برای بازیابی دسترسی به نخ ای یو دی به کار می رود. این روش معمولا موفق بوده و کار از این سخت تر نخواهد شد!

اگر استفاده از سیتوبراش موفقیت آمیز نبود، گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

مشخصات فنی :

گارانتی :

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “قلاب خروج ای یو دی (هوک IUD)”